Intraorální scanner TRIOS®

Ostrava – Poruba

 

Brno – Černá Pole

 

TRIOS ® je multifunkční digitální nástroj pro stomatology, který nahrazuje klasické otiskování digitálními 3D otisky, měří barevné odstíny zubů a umožňuje pořizování intraorálních HD fotografií pro potřeby dokumentace. Přístroj tedy nevyužívá ionizujícího záření, pacient není vystaven žádné radiační dávce. Vyšetření je velmi efektivní a především přesné.

 

Kamera implementovaná ve skeneru snímá 3000 dvourozměrných snímků za 1 sekundu. Následná modulace otisku probíhá na základě reálných dat, nikoli pouze na základě matematických operací.

 

KRÁSNÝ ÚSMĚV BUDE VŽDY V MÓDĚ

 

Během diagnostického vyšetření pacient leží v křesle s mírně pootevřenými ústy. Skenování je jako natáčení videa – rychlé, přesné a bezbolestné. Pro pacienta je skenování příjemné a časově nenáročné.

 

Intraorální skenování je speciální vyšetření, které není hrazeno pojišťovnou, proto je nutné uhradit částku 1000 Kč. Vyšetření trvá přibližně 30 minut.

 

Pokud máte zájem o provedení intraorálního skenu, zavolejte nám na pobočku v Ostravě Porubě nebo Brně, moc rádi si s Vámi domluvíme termín návštěvy. Vyšetření je možné provést bez žádanky od stomatologa.

 

3shape_trios_scan