3D RTG

Ostrava – Poruba

 

Brno – Černá Pole

3D rentgen je významnou zobrazovací metodou především při implantologickém ošetření, ortodoncii nebo endodoncii. Díky provedenému 3D vyšetření je poté možné sestavit plán operačního výkonu a předejít tak všem možným rizikům, která mohou nastat během chirurgického zákroku. Naše pracoviště v Ostravě – Porubě je vybaveno přístrojem 3D Gendex CB500. V Brně disponujeme přístrojem i-CAT 3D. Díky neustálému vývoji zobrazovacích metod je pro nás prioritou poskytovat vyšetření na těch nejmodernějších přístrojích.

 

S KRÁSNÝM ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE

 

Vývoj dentálního digitálního zobrazování pomocí trojrozměrné technologie je skutečným přínosem pro oblast dentální radiologie, především pro nahrazení původní výpočetní tomografie a s ní spojenou vysokou radiační dávkou. Výtěžnost této diagnostické metody spočívá především v přesném a nezkresleném zobrazení anatomie pacienta. Další velkou výhodou je možnost zaměření libovolné oblasti zájmu během určování diagnózy až po provedené expozici.

3D RTG je speciálním vyšetřením, které není hrazeno pojišťovnou, proto je tato zobrazovací metoda placena pacientem na místě provedení. Vyšetření trvá přibližně dvacet minut. Pokud jste dostali od svého stomatologa žádanku k provedení 3D RTG, kontaktujte nás prosím.

 

Moc rádi Vám dáme termín Vaší návštěvy.

 

3D